Dámske šortky Nanoweight Shorts

Dámske šortky CRAFT Nanoweight Shorts

Dámske šortky CRAFT Nanoweight Shorts

Zistiť viac >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Dámska bielizeň > Funkčná bielizeň > Prvá vrstva
Dodavateľ:CRAFT
Cena:29 €
Dámske šortky CRAFT Nanoweight Shorts 4 (80%) 23 x hodnotené

⭐️Dámske šortky CRAFT Nanoweight Shorts s odľahčenými vnútornými boxerkami z priedušného mesh materiálu. Skvele odvádzajú pot a zabraňujú nepríjemnému treniu stehien. Dámske šortky Reflexné prvky Funkčný priedušný materiál (odvádza vlhkosť od tela) V páse prešitá guma V zadnej časti vrecká


 • Pánske kúpacie šortky SHORTS Co. Flamingo REG
  Pánske kúpacie šortky SHORTS Co. Flamingo REG

  ⭐Pánske plavkové šortky Flamingo z rýchloschnúceho materiálu, s trendy motívom plameniakov. Pre väčšie pohodlie majú podšívku z jemnej sieťoviny. Od brazílskej značky Shorts Co. Pánske..

  52.19 €
 • Pánske kúpacie šortky SHORTS Co. Papagaio LONG
  Pánske kúpacie šortky SHORTS Co. Papagaio LONG

  ⭐Pánske plavkové šortky Papagaio z rýchloschnúceho materiálu, s trendy tropickým motívom. Pre väčšie pohodlie majú podšívku z jemnej sieťoviny. Od brazílskej značky Shorts Co. Pánske..

  43.50 €
 • Dámske šortky CRAFT Vent čierne
  Dámske šortky CRAFT Vent čierne

  ⭐Dámske športové šortky CRAFT Vent sú vhodné na letné športové aktivity. Vnútorná strana podšitá priedušným materiálom. Na zadnej strane funkčné vrecko na kľúč a iné drobnosti. ..

  40.79 €
 • Šortky CRAFT Run Shade čierne
  Šortky CRAFT Run Shade čierne

  ⭐Ultraľahké dámske šortky CRAFT Run Shade na behanie. So všitou nohavičkovou časťou! Šortky sú vyrobené z veľmi ľahkého materiálu, úplet dokonalo odvádza pot a rýchlo schne V páse je..

  48 €
 • Pánske šortky CRAFT Charge 2 v 1
  Pánske šortky CRAFT Charge 2 v 1

  ⭐Voľné pánske šortky so všitými boxerkami z priedušného mesh materiálu. Pre maximálne pohodlie a neobmedzený pohyb nielen pri športe. Pánske šortky Funkčný priedušný materiál (odvádza..

  21 €Hľadáte > Prvá vrstva? V kategórii dámska bielizeň > funkčná bielizeň je možné objaviť štýlové dámske šortky craft nanoweight shorts!
© 2020 Plavky a plážové oblečenie pre ženy: Kontakt