Pánske svetre a roláky


Zapínací sveter modrý melír 77 86 (S)

Zapínací sveter modrý melír 77 86 (S)

✅Sveter na gombíky patrí medzi základné kúsky pánskeho šatníka. Pružný, jemný a príjemný na nosenie. Výstrih do "V". Gombíky s rohovinovým vzhľadom. Spodný okraj a rukávy s pružným lemom. 2 našité vrecká. Možno prať v práčke, ľahká údržba.. Blancheporte Zapínací sveter modrý melír 77/86 (S) od výrobca Blancheportev..Zapínací sveter karamelová 127 136 (3XL)

Zapínací sveter karamelová 127 136 (3XL)

✅Sveter na gombíky patrí medzi základné kúsky pánskeho šatníka. Pružný, jemný a príjemný na nosenie. Výstrih do "V". Gombíky s rohovinovým vzhľadom. Spodný okraj a rukávy s pružným lemom. 2 našité vrecká. Možno prať v práčke, ľahká údržba.. Blancheporte Zapínací sveter karamelová 127/136 (3XL) od výrobca Blancheportev..Pulóver s okrúhlym výstrihom modrý melír 77 86 (S)

Pulóver s okrúhlym výstrihom modrý melír 77 86 (S)

✅Pulóver s okrúhlym výstrihom sa skvele hodí na rôzne príležitosti! Okrúhly výstrih s kontrastnými vnútornými prúžkami. Príjemný na nosenie. Spodný okraj a rukávy s pružnými lemami. 2 našité vrecká. Možno prať v práčke, ľahká údržba.. Blancheporte Pulóver s okrúhlym výstrihom modrý melír 77/86 (S) od výrobca Blancheportev..Pulóver s okrúhlym výstrihom karamelová 77 86 (S)

Pulóver s okrúhlym výstrihom karamelová 77 86 (S)

✅Pulóver s okrúhlym výstrihom sa skvele hodí na rôzne príležitosti! Okrúhly výstrih s kontrastnými vnútornými prúžkami. Príjemný na nosenie. Spodný okraj a rukávy s pružnými lemami. 2 našité vrecká. Možno prať v práčke, ľahká údržba.. Blancheporte Pulóver s okrúhlym výstrihom karamelová 77/86 (S) od výrobca Blancheportev..


Pánske svetre a roláky 5 (100%) 15 x hodnotené

Kategória produktov panske svetre a rolaky obsahuje 4 produkty.SOCIÁLNE MEDIA
pánske svetre a roláky za akčné ceny
© 2020 Dámske plavky a plážové oblečenie: Kontakt